Ota yhteyttä

LK Porras Oy
Teollisuustie 10,
79100 Leppävirta

Tarjouspyynnöt pyydämme lähettämään:

myynti@lkporras.fi

Myynti

Oskari Monni

Myynti
050 554 8434
oskari.monni@lkporras.fi

Lomalla viikot 28-30, sijaisena Jani Sormunen

Jani Sormunen

Myynti
040 740 8001
jani.sormunen@lkporras.fi

Lomalla viikot 26, 27, 31 ja 32, sijaisena Oskari Monni

Muut yhteystiedot

Kari Lappalainen

Toimitusjohtaja
040 0722 016

kari.lappalainen@lkporras.fi

Matti Nyyssönen

Materiaalipäällikkö
050 432 7777
matti.nyyssonen@lkporras.fi

Lomalla viikot 29-31, sijaisena Tuomas Monni

Aki Tarkiainen

Suunnittelupäällikkö
050 439 1955
aki.tarkiainen@lkporras.fi

Lomalla viikot 27 ja 28, sijaisena Ville-Veikko Junni

Jouni Haapamäki

Suunnittelu
050 300 8055
jouni.haapamaki@lkporras.fi

Lomalla viikot 24-27, sijaisena Ville-Veikko Junni

Ville-Veikko Junni

Suunnittelu
045 255 8475
ville-veikko.junni@lkporras.fi

Lomalla viikot 29-35, sijaisena Aki Tarkiainen

Sonja Monni

Talous, Hallinto
050 361 3894
sonja.monni@lkporras.fi

Lomalla viikot 29-31

Tuomas Monni

Tuotantopäällikkö
050 555 0187
tuomas.monni@lkporras.fi

Lomalla viikot 26-28, sijaisena Matti Nyyssönen

Laskutustiedot

LK Porras Oy
Y-tunnus: 0172172-3

Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003701721723

Operaattoritunnus: 003726044706

Välittäjä: Netbox Finland Oy

tai

info(at)lkporras.fi

Laskuissa on oltava aina tilaajan nimi sekä annettu ostotilausnumero (OT-alkuinen) tai viitenumero (M-alkuinen).