Ota yhteyttä

LK Porras Oy
Teollisuustie 10,
79100 Leppävirta

Tarjouspyynnöt pyydämme lähettämään:

myynti@lkporras.fi

Myynti

Talous ja hallinto

Kari Lappalainen

Toimitusjohtaja
040 0722 016
kari.lappalainen@lkporras.fi

Sonja Monni

Talous, Hallinto
050 361 3894
sonja.monni@lkporras.fi

Suunnittelu

Aki Tarkiainen

Suunnittelupäällikkö
050 439 1955
aki.tarkiainen@lkporras.fi

Ville-Veikko Junni

Suunnittelu
045 255 8475
ville-veikko.junni@lkporras.fi

Jouni Haapamäki

Suunnittelu
050 300 8055
jouni.haapamaki@lkporras.fi

Janiina Pitkänen

Suunnittelu
050 304 6192
janiina.pitkanen@lkporras.fi

Jenniina Pitkänen

Suunnittelu
050 343 5897
jenniina.pitkanen@lkporras.fi

Tuotanto

Tuomas Monni

Tuotantopäällikkö
050 555 0187
tuomas.monni@lkporras.fi

Matti Nyyssönen

Materiaalipäällikkö
050 432 7777
matti.nyyssonen@lkporras.fi

Tero Eklund

Työnjohtaja: tuotanto
050 535 5902
tero.eklund@lkporras.fi

Kimmo Kaltiala

Työnjohtaja: lähettämö ja varastot
050 431 7390
varasto@lkporras.fi

Laskutustiedot

LK Porras Oy
Y-tunnus: 0172172-3

Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003701721723

Operaattoritunnus: 003726044706

Välittäjä: Netbox Finland Oy

tai

info(at)lkporras.fi

Laskuissa on oltava aina tilaajan nimi sekä annettu ostotilausnumero (OT-alkuinen) tai viitenumero (M-alkuinen).